Søk

Norges Cup i Bergen - 9-10 nov

Oppdatert: 8. nov. 2019

Kom og støtt klubbens fightere til Norges Cup III i Fana. Vi har flere deltakere med i både ungdom og seniorklassene. Nå har du muligheten for å se noen av Norges beste kickboksere konkurrere i Bergen!


Artikkelen fortsetter under bildet.

Nickolaj lager spinning hook kick til Danish Open i Kickboxing

Det er først gang siden gjenåpningen av klubben, Champions har stilt med så mange utøvere til en turnering. Klubben har deltakere i nesten alle grener. Både i fullkontakt, k1, letkontakt og kick-light. Derutover har vi flere utøvere som skal forsøke seg i merkekamper.


Har du lest om treningskamper i klubben? Les mer om neste event her.


Klubbens fightere som deltar:

- Nickolaj Christensen - Fullkontakt

- Emma Eliasen - Lettkontakt & Merkekamp

- Else-Karin Bache - K1, Kick-light & Lettkontakt

- Roy Gunnar Blommedal - Lettkontakt

- Mats Osberg - Lettkontakt & Merkekamp

- Eirik Oliver Gjesdal - Lettkontakt

- Walid Jan - K1, Kick-light, Lettkontakt & Merkekamp

- Hans Erik Da Silva Ness - Kick-Light & Merkekamp


Har du lest om klubbens suksess til Nordic og Scandinavian Open. Les mer her!


Kampplan for helgen


Norges Cupen blir i Zinken Hopp Idrettshall på Råstølen. Hallen er 100 meter fra bybanen. Over 150 aktive utøvere fra hele Norge deltar. Her kan du se Norges beste utøvere møte hverandre i stevne i to hele dager.


Billettpris pr. dag: voksen: 100 kroner - u/16: 50 kroner.


Les mer om Norges Cupen og se det offisielle facebook event her.